banner5

Pomysł na naszą firmę zrodził w 2011 roku. Od tego czasu bacznie obserwowaliśmy rynek, zmieniające się trendy i rozmawialiśmy z osobami, które najczęściej wykonują tę ciężką ale zarazem dającą wspaniałe efekty pracę.

 

Po pomyśle i rozmowach przyszedł czas na bodziec.

 

Nasi znajomi i sąsiedzi zwracali wielokrotnie uwagę na stan czystości osiedli na których mieszkają, byli niezadowoleni z poziomu usług jakie oferowały obsługujące te osiedla firmy. Ten sam problem dotknął i nas. Po bodźcu nastąpił skutek. I tak zajęliśmy się zawodowo utrzymaniem czystości.

 

Sprzątamy tak, jak byśmy sprzątali u siebie, przez co nasi Klienci, mieszkańcy wspólnot są zadowoleni. Zadowolenie przerodziło się w zaufanie, a zaufanie to nasze "Credo".

 

Obecnie jesteśmy w fazie intensywnego rozwoju, zarządzamy i sprzątamy w 18 wspólnotach mieszkaniowych o łącznej powierzchni ponad 48500 m². Jesteśmy obecni w 36 budynkach wielorodzinnych oraz w prestiżowych perfumeriach na terenie województwa śląskiego, w największych galeriach handlowych.

 

Wraz z rozwojem firmy, w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów zajęliśmy się najpierw pielęgnacją już istniejącej zieleni wokół budynków Wspólnot. Ponieważ mieszkańcy zwracają coraz większą uwagę na otoczenie w jakim żyją pojawiła się potrzeba modernizacji i przeprojektowania otoczenia budynków. Chcąc zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę oferujemy również tego typu usługi.

 

Klienci, stawiając przed nami coraz to nowe wyzwania, doceniają naszą otwartość i elastyczność pobudzając Firmę do nieustającego rozwoju, a nam dając satysfakcję z wykonywanej pracy.

 

Nasi Partnerzy

 

partner9a partner partner1 partner2 partner3 partner4
           
partner10 partner5 partner6 partner7 partner8 partner9

Profesjonalne usługi porządkowe wewnątrz oraz wokół wspólnot mieszkaniowych

Nasza pasja


Pomysł na naszą firmę zrodził w 2011 roku. Od tego czasu bacznie obserwowaliśmy rynek, zmieniające się trendy, i rozmawialiśmy z osobami, które najczęściej wykonują tą ciężką ale zarazem dającą wspaniałe efekty pracę.

Ostatnie realizacje


Mycie elewacji budynku | Wspólnota mieszkaniowa

Wykonanie prac związanych z myciem zabrudzonej elewacji na terenie wspólnoty mieszkaniowej.

 

Nasadzanie krzewów | Osiedle mieszkaniowe

Wykonanie prac związanych z sadzeniem krzewów i drzew na ternie osiedla mieszkaniowego.

Praca


Szukasz pracy?

Lubisz sprzątać?
Cechuje Cię dokładność i sumienność?
Może to właśnie dla Ciebie mamy pracę.
Sprawdź oferty pracy zamieszczone przez firmę "CREDO" na:

olx

 

gratkalogo

Kontakt


PHU "CREDO"
Bartosz Płachta

ul. Sucha 40/31, 41-205 Sosnowiec
GSM: +48 533 319 619
Fax: 32 702 74 15
Email: kontakt@credososnowiec.pl

2011-2016 CREDO | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: stronymt.pl